Písek

608 442 697

Strakonice

778 061 769
608 271 800

Sušice

774 451 769

Nové číslo magazínu Reforma

Magazín REFORMA je online periodikum vycházející většinou jednou za dva měsíce pod Reformou péče o duševní zdraví v rámci Ministerstva zdravotnictví.
Tento informační magazín mapuje reformní postupy nejenom pohledem odborníků, ale také pohledem lidí, kterých se reforma dotýká nejcitelněji. Perspektiva lidí se zkušeností s duševním onemocněním je důležitou kotvou a také určitým zrcadlem pro každého profesionála v oblasti duševního zdraví, ale i obyčejného člověka. Duševní zdraví je pro svoji citlivost stále těžko a málo komunikovaným tématem. Přitom se s duševním onemocněním podle výzkumů za svůj život setká každý čtvrtý člověk. 
REFORMA přináší aktuality, ohlédnutí či pozvánky na chystané akce nejen v rámci reformních projektů a aktivit. Kromě dokumentů souvisejících s chodem reformy, odborně zaměřených textů a témat přineseme pohledy do jednotlivých regionů, ve kterých se reforma už stihla takzvaně zabydlet. Naše čísla jsou plná zajímavých zkušeností a rozhovorů s lidmi z oboru, s lidmi více či méně reformně zasvěcenými, s lidmi z praxe a terénu.
REFORMA je tu pro vás všechny, kteří jdete kupředu.

Čtěte zde