Fokus nejen sobě - budování kapacity a rozvoj nových služeb

 

Naše organizace získala finanční podporu v rámci Operačního programu rozvoje lidských zdrojů na realizaci projektu s názvem " Fokusu nejen sobě - budování kapacity a rozvoj nových služeb". Projekt je spolufinancován evropských sociálním foncem a státním rozpočtem České republiky.

 

Jeho partery jsou:

 

Projekt je zaměřen na vytváření podmínek pro vnitřní a vnější rozvoj organizace. Cílem projektu je posílení kapacity Fokusu a rozvoj a zkvalitnění služeb, které poskytuje svým klientům. Posílení kapacity bude zaměřeno především na problematiku lidských zdrojů, zkvalitňování poskytovaných služeb a vytváření partnerskcýh vazeb s různým typem organizací.

 

TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝCH SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY

 

http://www.nros.cz

http://www.esfcr.cz

 

 

Fokus zahájil strategické plánování v rámci projektu Fokus nejen sobě - budování kapacity a rozvoj nových služeb.

 

Naše organizace zahájila Strategické plánování s partnerem projektu MESADOU, pod vedením Mgr. Tamary Křivánkové Ph.D.

Cílem strategického plánu je zajištění vnitřní stability organizace, vytvoření dlouhodobé vize, kam organizaci směrovat a vytvoření následných jednotlivých kroků k jejímu naplnění.

Při prvním setkání očekávání od strategickho plánu, probíhalo mapování dosavadní činnosti - historie, co se nám povedlo a nepovedlo, formulace poslání, charakteristika organizace, hodnoty, pricnipy, co nabízíme, SWOT analýza.

Při druhém setkání jsme započali analýzu cílové skupiny a jejich potřeb, jak je naplňujeme. Dále jsme analyzovali potencionální klienty jejich potřeby a jejich naplnění.

Strategického plánování se účastní celý tým pracovníků s Výborem sdružení.

 

 

 

Přidat na Linked IN Přidat na Facebook Tweet This Přidat na Delicious Odeslat do Digg Stumble This